• Woy Tour

Bu Noel ‘Yat Zamanı’ Belize’yi Keşfedin

Bu Noel ‘Yat Zamanı’ Hatıra Yatında Belize’yi Keşfedin


Süper yatlar nadiren Belize’ye girerken, ülkeyi ziyaret etme şansı çok sıradışı ama son derece heyecan verici bir fırsat. Ve yat tatil sezonunda mevcut olduğundan, şanslı kiralık tekneler eşsiz bir şenlik deneyimine sahip olacaklar.

Orta Amerika’nın kuzeydoğu köşesinde yer alan Belize, doğal güzellik, macera ve kültürle doludur. İç mekanların çoğu, çeşitli vahşi yaşamın yaşadığı kalın tropikal ormanlarla çevrelenirken, gizemli Maya uygarlığından arkeolojik alanlar da karabiberle doludur.
Tütün Caye Belize bariyer resif tekne ile hava


Süper yat müdavimleri şüphesiz sahilin ışıltılı turkuaz sığlıkları ve kobalt derinlikleri ile göz kamaştıracak. Belize Barrier Reef, Avustralya’dan sonra dünyanın ikinci büyük balığıdır ve 100’den fazla mercan türü ve yaklaşık 500 balık türü ile dalgıçlar ve şnorkelciler için bir cennettir.
Charter konukları dünyaca ünlü Blue Hole’a tüplü dalış yapabilir, orman gölgelikli zip-line veya antik mağara sistemlerini tarayabilir, Belize büyük bir maceradır ve bu aktiviteler harika adaları da içine alan bir güzergah Karayipler .

Grenada’da bitirmeyi tercih edin ve yat şartı pastoral tropik ada çevrelerinde kapanabilir. Muhteşem, güneşten öpüşen plajları, dağlık ve yağmur ormanları ile kaplı bir iç mekanı ve deniz yaşamıyla dolup taşan suları düşünün. Bu, Belize’de aksiyon dolu bir zamandan sonra dinlenmek için mükemmel bir ortam olacaktır.
superyacht Hatırla bir Karayip yat kiralama demirlemişLüks yattaki rezervasyonlar Unutmayın Kiracıların nereye gitmeyi seçtiklerine bağlı olarak en az 10 gün olması gerekebilir. Ancak gemideki yolculara geniş açık alanlar, zarif iç tasarım ve eğlence tesisleri dizisi ile dolu bir motor yat garanti edilebilir.
Christensen yapısının öne çıkan özelliklerinden biri, büyük bir bar, şezlonglarla çevrili bir jakuzi ve sosyal bir oturma alanı ile donatılmış davetkar güneşlenme terasıdır. Destenin kıç kısmı bir yoga stüdyosu veya çalışma alanına dönüştürülebilir, burada bir koşu bandı ve serbest ağırlıklar da bulunur.
Süper yatlar nadiren Belize’ye girerken, gemiyi ülkeyi ziyaret etme şansı Hatırla Ne zaman son derece heyecan verici bir fırsat Klimalı üst güverte kıç kısmı, geniş bir açık havada yemek düzeni ile eğlence için hazırlanırken, yüzme platformundan mükemmel bir su oyuncakları yelpazesine erişilebilir. Tüplü dalış ekipmanı bile mevcuttur ve konukların Belize’nin parlak sualtı dünyasıyla yakın ve kişisel olmalarını sağlar. Ayrıca, sosyalleşmenin ve rahatlamanın şık bir şekilde devam edebileceği Carol Williamson & Associates tarafından tasarlanmış iç mekanlar da etkileyicidir. Ana salonda görkemli bir oturma alanı ve resmi yemek düzeni bulunurken, daha rahat bir skylounge’de şık bir bar beklemektedir.süper yatın ana salonundaki mermer zeminler ve parlak duvar panelleri
Denizde geçen bir günün ardından konuklar, tam donanımlı bir master süit, VIP süit, iki adet çift kişilik kabin ve iki adet ikiz kabin dahil olmak üzere altı geniş devlet odasından birine çekilebilirler. Enfes taş işçiliği ve ısıtmalı zemin özellikleri ve toplam 12 misafir ağırlanabilir.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör