top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

BODRUM

TÜRK RİVİERASI BOYUNCA LÜKSÜ YENİDEN TANIMLAMAKHilal şeklindeki bir plajı karşılamak için hamaklar, çimenler ve havuzlarla süslenmiş teraslar ile yamaçta yıkılan beş yıldızlı tesis Bodrum Edition, güzel görünümü, mükemmel yemek seçenekleri ve lüks olanaklarıyla karaya oturmuş süper yatları asla ikna edemiyor. 

Ödüllü bir süper yat merkezi olan Yalıkavak Marina'dan sadece üç kilometre uzaklıktaki Bodrum Sürümü, iyi topuklu gezginler için bir mıknatıstır ve Türkiye'nin Turkuaz Kıyısı boyunca Akdeniz yat kiralamalarına kolayca dahil edilebilir  .   Edition markasının Ege karakolu, eşsiz bir butik otel koleksiyonu, mekanda 108 farklı oda, süit ve villa, yemek ve içme deneyimlerinin yanı sıra özel bir iskele sayesinde süper yat tatillerinin keyfini çıkaracakları özel bir plaj bulunuyor.  . Beyaz kuma yayılmış özel kabana sahip bir plaj kulübüdür. Kıyı kenarında dinlenmek için ideal bir yer. Daha fazla şımartılmak istenirse, sekiz tedavi odası, bir Türk Hamamı, salon ve Vitamin Salonu ile son teknoloji ürünü bir spa bulunmaktadır.  

The Bodrum Edition'da Yemek

Bodrum Sürümü'nde gurme ziyafetleri de yapılacak. Güneş seven, sahil tarafındaki Morena, açık ateş ızgarası, hafta sonu paella seansları ve yerleşik DJ ve akustik gün batımı setleri ile yerel kaynaklı malzemelerle hizmet verirken, Edition'ın imza restoranı Brava, Latin-Ege esintili bir menü ve paylaşım plakaları. Güzel bir terasa yayılmış, meze tarzında servis edilen sağlıklı seçenekler için mutfağın yanı sıra, plaj kulübünde yerel ve uluslararası lezzetlerin şaşırtıcı bir karışımını içeren açık havada yemekler sunulmaktadır. Bu, el işi bir kokteyl veya kişiselleştirilmiş bir G&T bar ritüeli ile birlikte.  Burada karaya oturmak için cazip süper yat müdavimleri, sessiz bir palete sahip odalar - pencereden okyanusun canlı mavi tonunun yanı sıra Sisel halıları, mermer banyolar ve çatı pencereleri bekleyebilirler. Süitlerde özel dalma havuzu bile vardır.    


Süper yat tatilinde Bodrum Sürümü'nü ziyaret etme hakkında daha fazla bilgi için charter brokerınızla konuşun  . 

Türkiye'deki lüks kiralık yat filosuna da göz atarak planlamaya başlayabilirsiniz  .

353 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama