• Woy Tour

Bir Günlük Turda Sidney’de Yapılacak 5 Şey

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2020


Büyük takılar biri Avustralya’da , Sydney onun etrafındaki sularda bir gün şartı keyfi geldiğinde ziyaretçilere olasılıklar rakipsiz sunmaktadır.


Anakara Sydney, seçici gezginleri tatmin etmek için gerekli tüm cazibe merkezleriyle dolup taşırken, sudan en çok keyif alan bir şehir olduğuna şüphe yok. Gerçekten de hem gündüz hem de alacakaranlıkta, Sidney Opera Binası, Liman Köprüsü ve Merkezi İş Bölgesi’nin yükselen mimarisi, sadece lüks bir yatın konforundan düzgün bir şekilde takdir edilebilecek gerçekten eşsiz bir manzara oluşturmaktadır.Geceleri yansıttıkları renkli şehir ışıkları kadar etkileyici olan Sydney’i çevreleyen sular, hem motorlu yatlar hem de yelkenli yatlar için mükemmel bir şekilde uygundur ve zaman geçirmeyi unutulmaz kılmak için zaman harcar.

İlham almak için Sydney’de bir günlük turun tadını çıkarırken yapılacak en iyi beş şeye göz atıyoruz.1. Bir Partiye Ev Sahipliği Yapın

Kurumsal etkinlik kiralamaları için mükemmel bir şekilde hazırlanmış olan Sydney’in gezi alanları, hem arkadaşlarınızla hem de iş arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve kutlamak için idealdir. Sidney’in yıl boyunca sahip olduğu davetkar iklim sayesinde, tüm gruplar dışarıda bir araya gelebilir ve devam etme deneyiminin keyfini çıkarabilir.

İster değişen şehir manzarası misafirlerinizin önüne geçerken şampanya flütleri olsun, ister Yılbaşı Gecesi havai fişeklerini yakalamak için çapayı atıyor olun, rakipsiz bir tarzda parti yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Hem kültür hem de çeşitli seyir alanlarıyla çalkalanan Sydney, tartışmasız Avustralya’da bulunan en iyi yat kiralama destinasyonlarından biridir.2. Sidney Adaları’nı keşfedin

Sydney Harbour Adaları’nın zengin sahil şeridini takip eden gemi kiralayıcıları, yalnızca tekne ile erişilebilen çeşitli manzaralardan ilham alacaktır. Anakaraya sadece kısa bir mesafede bulunan Cockatoo Adası ve Keçi Adası gibi destinasyonlar, Avustralya’nın zengin tarihine bir bakış sunuyor.

Her iki site de bir zamanlar Aborijinlere ev sahipliği yapmıştır ve o zamandan beri Avustralya’nın geçmişi hakkında ziyaretçileri eğitmek için korunmuştur

Daha rahat bir ada deneyimi için, yumuşak kumların ve kayalık ön ayakların bir karışımı için, sakinlerinden değil, şeklinden sonra adlandırılan Shark Island’a gidin.3. Sydney Skyline bakan bir yemek keyfini çıkarın

Kuşkusuz, özel bir yat tüzüğüne çıkmanın en büyük avantajlarından biri, sürekli değişen bir zemine karşı yemek yemekle ilgilidir. Bu, Sydney’de olduğundan daha doğru değil, dinamik manzarası ile konuklara öğle yemeği kapmak için seçecekleri bolca görüş alanı sunuyor.

Avustralya ruhuna düzgün bir şekilde girmek için, gemide barbekü gibi gerçekten kendinizi evinizde hissetmek için hiçbir şey yoktur, ızgara etler iklimi ve çevreyi mükemmel bir şekilde tamamlar. Aynı şekilde, daha büyük partileri eğlendirmeyi seçenler için, bir dizi egzotik meyve, parti müdavimlerinin gün boyunca güzelce yenileneceğinden emin.

Keşfedilecek çok şey olduğunda, Sydney’i çevreleyen sular tükenmez


4. Pastoral bir plajda gevşeyin


Sidney’in marinalarına sadece kısa bir yolculuk mesafesinde olan bir dizi plajla, beyaz kumu ve ılık turkuaz sularını incelerken süper teknenizin kısa bir süre demir atması için her neden var. Gitmeye ve biraz zaman geçirmeye değer böyle bir plaj Chinaman’s Beach. Orta Liman’ın hemen içinde bulunan durgun sular mükemmel demirleme koşulları sağlar.

Tüplü dalış ve dalış ekipmanlarını kırmak isteyenler için, Cabbage Tree Bay’deki Shelly Plajı, konukların kendilerini tanıması için çeşitli deniz yaşamı ile korunan bir rezervdir.

5. Gizli Sırları Keşfedin

Sidney sahilinin belirli kesimlerine hitap eden popüler turistik yerlerden ayrılan bilgili süper yat kaptanları sayesinde çok az bilinen koylar ziyaret edilebilir. Tamamen özel bir yat kiralamanın doğasına uygun olan bu koylar, arkadaşlarınızla ve ailenizle zaman geçirirken konukların tadını çıkarmak için kesintisiz sessizlik sunar.Sahil boyunca ve Sydney adaları boyunca sıkışmış bu kadar çok site ile şehir gerçekten sınırsız olasılığı olan bir yer.


Türkiye Yat Kiralama

Satılık Yat Filomuz

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör