• Woy Tour

BILIZ GULET

24m |4 Kabin |8 kişi |

Biliz

4 metre uzunluğunda, 6.30 metre genişliğindeki lüks yat Biliz, 4 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 1 Twin, 1 Double kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Biliz Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Biliz Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır

Biliz yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur boyunca size eşik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır.Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte yalnız kalmak istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Biliz Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör