top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

ATALANTE GULET

24m | 4 Kabin | 10 Kişi | 4 Mürettebat |

Atalante

24 metre uzunluğunda, 6.80 metre genişliğindeki lüks yat Atalante , 4 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Double, 2 Twin kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Atalante Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Atalante Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü Atalante yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur boyunca size eşik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Atalante Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page