top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

ARIF KAPTAN A GULET

36m | 6 kabin | 12 kişi | 5 Mürettebat |

Arif Kaptan A

36 metre uzunluğunda, 8,20 metre genişliğindeki süper lüks yat Arif Kaptan A, 5 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Twin, 2 Double kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Arif Kaptan A Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Arif Kaptan A Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Arif Kaptan A yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Arif Kaptan A yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 5 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir. Bölgeye tamamiyle hakim olan Kaptanınız tur boyunca en güzel koy ve adalara sizi güven içerisinde ulaştıracak, servis personelleri konforunuz için yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu keyifle yerine getireceklerdir. Mürettebat için özel hayata saygı ve profesyonellik en önemli kuralların başında gelmektedir.

Arif Kaptan A Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page