• Woy Tour

ARABELLA GULET

28m | 4 Kabin | 8 kişi | 5 Mürettebat |

Arabella

28 metre uzunluğunda, 7.10 metre genişliğindeki süper lüks yat Arabella, 5 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Twin kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Arabella Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Arabella Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.Ayrıca Arabella Yat Master kabininde misafirlerine özel bir jakuzi mevcuttur.Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Arabella yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Arabella yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 5 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir.

Arabella Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör