• Woy Tour

Amels Kiralık Yat DENIKI İki Yıllık Küresel Sefer Başlattı

Amels kiralık yat DENIKI iki yıllık küresel sefer başlattı.

Amels’in 171 serisinde birincisi olan DENIKI, her yere gidip gelmek düşünülerek tasarlandı ve maceracı ruhunu çekici açık alanlarla, görkemli iç mekan ve lüks tesilerle birleştiriyor.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde, seçkin gezginlerin St Barts ve St Martin gibi sıcak noktalarda çok ihtiyaç duyulan güneş ışığı için kaçabileceği Karayipler’deki dünya çapında yolculuğuna başlayacak. Hatta Antiqua’nın süper yat merkezinde Noel ve Yeni Yıl boyunca yatçılık tatillerine bile açıktır.
Virgin Gorda, İngiliz Virgin Adaları Hamamı kadın şnorkel
Bora zemin dağ zemin karşı lüks su bungalov


Sydney Opera Binası ve Sydney Harbour ikonik Köprüsü


yürüyüşçü göl Tongariro Milli Parkı, Yeni Zelanda Tongariro geçiş üzerinde almakKış sezonunun sonuna doğru, Panama ve Kosta Rika gibi türden bir ülkenin seyahat planında olması muhtemel Orta Amerika’ya gidecek.

Dünya çapındaki yolculuğunda bir sonraki durak,Tahiti ve Filji gibi günlük rüya gibi yerlere ev sahipliği yapan Güney Pasifik olacak. 24 ay süren macerası, DENIKI kalibresinin motor yatları tarafından nadiren ziyaret edilen Avustralya ve Yeni Zelanda’nın uzak sularında sona erecek.

DENIKI’nin seyahat ettiği her yerde, kiralama şirketleri çeşitli çekici güverte alanlarından çevrelerinin manzaralarını görebilecek

DENIKI’nin seyahat ettiği her yerde, gemi kiralayıcıları çeşitli güverte alanlarından çevrelerinin manzaralarını görebileceklerdir. Herhangi bir yat kiralama merkezi olması emin ileriye bakan bir Jakuzi ve büyük cazibe – büyük bir güneş istasyonu olarak hizmet veren büyük bir su yatağı ile hazırlanan güneşlenme güvertesi.
Gölgeli oturma alanında rahat öğle yemekleri de servis edilebilir. Ayrıca serinletici içeceklerin tadını çıkarabileceğiniz büyük bir bar da bulunmaktadır. Yeme ve içme fırsatları, geniş bir masanın lezzetli açık havada yemek için tüm charter partisine ev sahipliği yapabileceği alt güvertede devam ediyor.
DENIKI lüks yat güneşlenme terasında spa havuzu ve güneşlenme seçenekleri
DENIKI motoryat sundeck üzerinde benzersiz su yatağı


charter yat DENIKI sundeck üzerinde açık havada yemek kurulum


süper yat DENIKI gemide masa ile foredeck oturma alanıChartererler arasında popüler olan bir başka açık alan, yüzme platformudur, çünkü okyanusa ve mükemmel su oyuncakları koleksiyonuna kolay erişim sağlar. Konuklar saatlerce su üstünde eğlence ve keşif için WaveRunners, stand-up kürek tahtaları ve kanoların arasından seçim yapabilirler.

Aktif konuklar ayrıca spor salonlarında fitness rejimlerini koruyabilir ve yoğun bir çalışmadan sonra sauna ve buhar odasında hoş bir rahatlama seansı bekler.

Skylounge, altın Dorik sütunlar, zengin çikolata kaplı kanepeler ve heyecan verici ama rahat bir his için mozaik tepeli bir bara sahiptir.
Lüks yat DENIKI’de iç mekan, eklektik ve cesur tasarımıyla gemiye adım atan herkesi büyüleyecek. Oryantal ve klasik stiller, muhteşem bir salon, resmi bir yemek düzeni ve ısıtmalı bir terasa erişim sunan ana salonda birleşiyor.

Yukarıdaki güvertede, skylounge altın Dorik sütunlar, zengin çikolata kaplı kanepeler ve aile toplantıları ve rahatlamak için ideal olan duyumsal ama rahat bir his için mozaik tepeli bir bara sahiptir.
oryantal ve klasik stil sigortaları birlikte yat kiralama ana salonu DENIKI
DENIKI motor yat ana salonda büyük yemek odası


L şeklinde kanepe ve koltuk motor yat yat skylounge DENIKI


charter yat DENIKI gemide benzersiz tarzda ana salonDenizde geçen bir günün ardından konuklar, eksiksiz bir master süit, üç adet çift kişilik kabin ve bir adet ikiz kabin dahil olmak üzere beş kabinden birine çekilebilirler. Toplamda, motor yat bir charter tatilinde 10 misafir uyuyabilir.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör