• Woy Tour

AMAZON SOLO GULET

31m |6 Kabin | 14 Kişi |

Amazon Solo

31/101.50ft metre uzunluğunda, 7  metre genişliğindeki  Gulet Amazon Solo  yüksek kalite de bir yattır. 4 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Double, 2 Triple,2 Master kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 14  misafir ağırlayabilmektedir.

Amazon Solo Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Amazon Solo Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Amazon Solo  yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Amazon Solo   yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 4  kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Bu ekip kaptan, aşçı, gemici ve servis personelinden oluşmaktadır. Tur boyunca size eşlik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz  karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Amazon Solo Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör