top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

ALIAGA 1 GULET

22m | 6 Kabin |12 Kişi | 3 Mürettebat |

Aliaga 1

22/72.50 ft metre uzunluğunda, 5,20 metre genişliğindeki Gulet Aliağa 1 yüksek kalite de bir yattır. 3 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 6 Double, kabin olmak üzere toplam 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Aliaga 1 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Aliağa 1 Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Aliağa 1 Gulet yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Aliağa 1 Gulet yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 3 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Bu ekip kaptan, aşçı ve gemici den oluşmaktadır. Tur boyunca size eşlik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Aliaga 1 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page