top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

AIAXAIA YELKENLI YAT

46 m |6 Kabin|12 Misafir |10 Mürettebat |

Aiaxaia

Gulet Aiaxaia, 46 m Uzunluğunda 6 Kabinden Oluşan Keyifli Bir Mavi Yolculuk Teknesidir. Aiaxia hakkında tüm özellikler rota ve fiyat listesini inceleyin.

Aiaxaia Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Aiaxaia Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV, DVD, müzik sistemi bulunmaktadır.

Aiaxaia yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Aiaxaia yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 10 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Bu ekip kaptan, aşçı,gemici ve servis personellerinden oluşmaktadır. Tur boyunca size eşlik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Aiaxaia Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page