• Woy Tour

AEGEAN PEARL GULET

26m|4 kabin|9 kişi|

Aegean Pearl

26/85.00ft metre uzunluğunda, 6,50  metre genişliğindeki Gulet Aegean Pearl yüksek kalite de bir yattır. 3 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Double, 1 Twin,1 Master kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Aegean Pearl Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

26/85.00ft metre uzunluğunda, 6,50  metre genişliğindeki Gulet Aegean Pearl yüksek kalite de bir yattır. 3 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Double, 1 Twin,1 Master kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Aegean Pearl  yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Aegean Pearl  yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 3  kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Bu ekip kaptan, aşçı ve gemici den oluşmaktadır. Tur boyunca size eşlik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz  karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Aegean Pearl Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör