top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

2021 Denizciler için Noel Hediye Rehberi

Güncelleme tarihi: 4 Nis 2020

2021 Denizciler için Noel Hediye Rehberi

2021 Noel Hediyeleri

Noel geliyor …

Listedeki jeton denizcileri için ne alacağımızı merak ediyoruz; her şeye sahip ya da onarım ve işleri devam ettirmek konusunda çok becerikli olan kim var!

Denizciler için Noel hediye kılavuzumuza bir göz atın; deneyimli denizciler ve daha rahat kruvazörler için bazı yararlı fikirler.

Deneyimli Bareboater için…

Gemideki gerçek bir denizci en iyi arkadaşı; almanak, gelgit tablolarından önerilen rotalara ve marinalara kadar hayati bilgilerle doludur ve yeni sularda gezinmek için tüm bilgilere sahip olmanızı sağlar.

En sevdiğiniz kitap ile kaçmak.

Neşeli denizciler için…

Karanlık n fırtınalı güneşin batışını izle. Daha iyi bir yol yok.

Şık olan için…

Keten gömlek. Teknede sade stil için bir zımba.

Hırslı maceracı için…

Sağlam bir kit çantasını yenemezsin. Bu, güzel ve küçük bir şekilde ezilir, böylece dolaba sıkıştırabilir ve gemideki alanı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Deniz Göçebeleri için…

Tam bir güvence için, taşınabilir bir GPS mükemmel bir hediye olup, diğer tüm teknolojilerin başarısız olması durumunda tam olarak nerede olduğunuzu bilmenizi sağlar.

İnsanın En İyi Arkadaşı için…

Yüzücü ne kadar iyi olursa olsun, elementlere karşı korunduğundan emin olun!

Sakar Mürettebat Üyeleri için…

En sevdiğiniz tonları kaybetmeyin. Parlak yüzer gözlük tutucuları önerilir.

Patronlar için …

İyi görünüyor. Akıllı. Bu saat, grafik çiziciye ve otomatik pilota bağlanır, böylece rotayı nerede olursanız olun ayarlayabilirsiniz.

Kendini Sevenler için …

Herkesin yerini bildiğinden emin olalım.

Bu mevsim neşeli olmaktır! Yakın aile ve arkadaşlarınızla özel anların tadını çıkarma ve 2021 için bir sonraki büyük macerayı planlamanın zamanı. Gerçekten unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, sevdiklerinize mükemmel bir yelken maceralarını planlayabilmeleri için özel bir tatil hediye çeki hediye edin. .

İyi seçilmiş yılbaşı hediyelerinizle herkesi şaşırttıktan sonra, hak ettiğiniz bir kadeh şarapla ateşte dinlendikten sonra, dünyanın en çok aranan destinasyonlarında birkaç güneş dolu kaçışa bir göz atın ve Yeni Yılı başlatın destansı bir macera ile sabırsızlanıyoruz!

2021 yat kiralama

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page