• Woy Tour

2020 yazında Akdeniz'in en sıcak charter destinasyonları

Akdeniz çağırıyor ve yardım etmek sen biz 2020 için tüm içeriden sırlar, tüm genelinde stand-out güzergahlar ve elle toplanmış tavsiyeleri en popüler tüzük hedefleri topladım bu yaz en iyi yat kiralama tatil. 

Baleariklerin altın plajlarından İtalya'nın göz alıcı kıyılarına kadar Akdeniz, popüler süper yat noktalarının hazinesine ev sahipliği yapıyor. Akdeniz'de 2020 için bir yat kiralama tatili rezervasyonu yapmak istiyorsanız, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir.  Ancak, broker ve yatçılık uzmanlarının yardımıyla, Akdeniz'deki süper yatın ziyaret etmesi için en iyi destinasyonları nihai olarak düzenledik. İpuçları ve ilk elden önerilerle dolu olan rehberimiz, tatilinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için size tam bir düşüş sağlayacaktır.


İbiza

Ziyaret etmek için en iyi zaman: Haziran - Eylülgidebilirsiniz, ancak süper yat tatilinizin birkaç gününü Beyaz Ada'yı süpüren gelişen sağlık ve sağlıklı yaşam sahnesini keşfetmeye adayabilirsiniz. Playa d'en Bossa'ya demir atın, ardından kumda gün doğumu yoga seansı için Beachouse'a gidin . Öğle yemeği , zeytin bahçeleri ve çam ağaçlarının ortasında bir çiftlikten masaya restoran olan Aubergine'ye yurt içinde bir gezi için çağrıda bulunuyor (charter broker'ınıza araba rezervasyonu için önceden arama yapmasını isteyin). Öğleden sonrayı manyetik cazibesini deneyimlemek için Es Vedra'nın kayalık ada çıkıntısı etrafında gezerek geçirin , ardından bir miktar Balear ritmi için Blue Marlin'de günü tamamlayın . Ve tabii ki, Beso Beach'i güzergahınıza eklememeniz gerekir; Bu plaj bar-restoran, Formentera'daki Ses Illetes'e sadece bir taş atımı yapan bir Ibizan elyafıdır. İyi hisler ve serin kalabalıktan başka bir şey beklemeyin.

Bizim favori Ibiza güzergah: 7 Gün: Ibiza Çevresinde Bir Sağlık Yolculuğu

Kaçırmayın: Sizi güvertede mojito yapmak için malzemelerle donatılmış hızlı bir Instagram mesajı aracılığıyla demirli yatınıza çağrılabilen Mojito Adamı. Müşteri, Cristiano Ronaldo, Leonardo DiCaprio ve Wayne Rooney'dir. Onlar için yeterince iyiyse ...

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör