• Woy Tour

2020’de Ziyaret Edilecek Daha Az Bilinen 5 Destinasyon

Roma, Londra, Paris… Yıllar boyunca, zengin kültürleri ve zamansız keşifleri için en çok ziyaret edilen şehirler arasındadır.


Ancak sahneye daha büyük ve daha cesur maceralar koymak için bazen daha derine inmeniz gerekir. Bu nedenle, ticari turist tuzakları ve kalabalıkları tarafından bozulmamış varış yerleri için kutunun dışına bakıyoruz.

2020’de pasaportunuzda bir pulu hak eden ilk 5 yelken yerini bir araya getirdik…

Antigua


100 mil kare göz kamaştırıcı sahil şeridiyle, küçük ama çarpıcı Antigua adası yılın her günü için bir tane olmak üzere 365 plaj ülkesi olarak değerlidir! Leeward Adaları arasında yer alan Antigua, bir plaj deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor. Zengin bir denizcilik tarihi, bol miktarda doğal güzellik, korunan sularda huzur ve canlı bir gece hayatı sahnesine sahiptir. İç keşif mi istiyorsunuz? Adanın yemyeşil tropik iklimini keşfedin ve yağmur ormanı gölgelik zip hattından orman benzeri manzarayı takdir edin. Bir Antigua yelkeninde, korunaklı bir koydan diğerine atlarken görüş hattı navigasyonunun yanı sıra çevredeki adalara hem bluewater yelkeninin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, canlı müzik, ağız sulandıran ada ikramları ve bir sonraki cenneti tatmak için sayısız canlı Karayip partilerini unutmayın.


St. Lucia

‘Rüzgârın Mücevheri’ olarak adlandırılan St Lucia,  nefes kesici derecede güzel ama yine de kiralama destinasyonlarının aşağısında yer alıyor. Geri dönüş uçuşunuzu iptal etmenizi sağlayacak yemyeşil tropikal ormanlar, cömert tatil yerlerine sahip olan St Lucia’nın seyir alanları, limana geri dönüşünüze kadar sizi cezbetmeye devam ediyor. Daha maceralı deniz turu için, Grenadines’in canlı ada zincirini keşfetmek için güneye çıkın.

Belize

Dünyanın ikinci büyük bariyer resif sistemi olan Mesoamerican resifine ev sahipliği yapan Belize sahil şeridi, sansasyonel yelkencilik, şnorkelle yüzme, balık tutma ve ızgara dışı bir macera için mükemmel bir ortam sunan 400’den fazla ada ve cay’a sahiptir.

Tayland

Tayland’ın adalarının eski cazibesinin kalibreli denizcilere hitap ettiği bir sır değil. Andaman Denizi boyunca bir yolculukta, bir Phuket yat kiralama, 130 tropik adanın fantezi manzaraları arasında kayma yaparken, kireçtaşı kayalıklarla, parlak Budist tapınakları ve Çin mabetleri ve sizi tok bırakan canlı bir kültürle karşılaşırsınız. Ayrıca, Tayland yemek için elverişli bir coşku ülkesidir, bu yüzden damak tadınızın hayal kırıklığına uğramayacağından emin olabilirsiniz. 2020’de görkemli kayaların yanına demir atarak, zümrüt yeşili sularda yüzün ve gerçek bir yerel gibi Tayland pazarlarında dolaşın.

Yunanistan

Yunanistan sahil şeridinden övünen uzun pasajlar, daha güçlü rüzgarlar ve güneş sırılsıklam gökyüzü ile canlanın. Ege Denizi’nde, denizcilik becerilerinizi gösterecek ve büyüleyici tarihle bağlanmış seyir alanlarında gezinmeye başlayacaksınız. Dünyanın en iyi yelken destinasyonlarından biri olan Yunanistan, merakınızı hafifleten arkeolojik kalıntılara ve tarihi yerlere yakın ve kişisel erişim sağlar. Saronik Körfezi ve daha geniş Ege’yi dolaşırken, badanalı duvarlarla ve doğal olarak, yemeklerden ilham alan nefis bir güzellikle karşılaşacaksınız.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör