ARAMIZA HOŞGELDİNİZ

YATINIZI KAYDEDİN

ÖDEME TAKVİMİNİZİ SEÇİN

BUGÜN KAZANMAYA BAŞLAYIN

     Üstelik tüm organizasyonu, en profesyonel şekilde Oscar Denizcilik yönetiyor. Başta Türkiye olmak üzere Dünyanın bir çok noktasında kiralama hizmeti veren ve  gerek yurt içi gerekse yurtdışı bulunduğu bölgelerin tamamında önemli rekabet konumlarında olan Oscar Denizcilik A.Ş. ile kazanmaya bugün başlayın. 

 

     Yılın sadece bir kaç haftası kullandığınız ve tüm yıl için , bakım, liman bağlama ve bir çok giderini ödediğiniz yatınızın bir çok giderinden bu yöntem ile kurtulun. Üstüne bir de gelir elde edin. Gelin sistemin nasıl işlediğine göz atalım.

      Öncelikle Oscar Denizcilik ile kiraya vereceğiniz yatın Bodrum, Göcek, Fethiye, Marmaris, Antalya, İstanbul, Hırvatistan ve Karadağ bölgelerindeki herhangi bir limanda bağlı olması gerekmektedir. Bu teknenin minimum (her birinde duş olan) en az 3 kabinin olması ve en fazla 27 yaşında olması gerekmektedir. Şayet sahibi olduğunuz yat bu kriterlere uyuyorsa lütfen süreci başlatmak için sayfada bulunan "yat kiralama başvuru formu" nu doldurarak bize yatınız hakkında genel bilgi veriniz.

Oscar Denizcilik Uzmanlarımız, sizinle en kısa sürede iletişim kurarak, yatınızın yıllık getirisi, çalışma biçimi, yat kiralama seçenekleri ve gereken bütün detayları tarafınıza aktaracaktır.

Yatımı Sizin Aracılığınızla Nasıl Kiraya Verebilirim?

"Profesyonellerin Dünyasına Hoşgeldiniz"

Teknemi Kiraya Vermek İstiyorum ?

Yat Alıp Kiraya Vermek?

      Oscar Denizcilik A.Ş. 'nin uluslar arası yat kiralama pazarındaki konumu, çok dilli internet siteleri, alanlarında uzman pazarlama ekibi ve brokerlerı, sektördeki lider konumu, reklam ve internet tanıtımına ayırdığı rakipsiz bütçeleri, uluslarası pazardaki önemli iş ortaklıkları ile sektörün önemli oyuncularından birisi olmasının avantajlarından yararlanın. 

       Her geçen yıl bu sektörün popülerliğinin daha da artması, otel tatillerine alternatif olarak yat kiralama tatillerinin dikkat çekiyor olması bu sektörün önünü her geçen yıl daha da fazla açmakta ve talebini artırmaktadır. Oscar Denizcilik olarak bu talebe karşılık vermek adına siz değerli yatırımcılarımıza doğru yönlendirmeler yapıyor ve hem yat sahibi yapıyoruz. Hem de almış olduğunuz gulet yatınızdan gelir elde etmenize olanak tanıyoruz. 

Yat Kiralama İşi Hakkında

       Öncelikle sahip olduğunuz yatı yılın hangi dönemleri kiraya vermeye karar vereceğinizle başlıyoruz. Sonra aşağıdaki başvuru formunu doldurarak veya 7/24 aktif destek hatlarımızdan bizlere ulaşıyorsunuz. Uzmanlarımız kiraya vermeye karar verdiğiniz dönem verelere göre size bir fiyat teklifi sunuyorlar.

- Sor / Sat Yöntemi İle Yat Kiraya Verme

- Uzun Süreli Yat Kiraya Vermek

- Merkez Acentalık 

Yat Kiraya Verme İşi Alternatif Anlaşmalar

      Oscar Denizcilik A.Ş. bünyesinde yatınızı 3 farklı alternatif ile kiraya verebilirsiniz. Merkez Acentalık, Uzun süreli kiraya verme ve sor sat yöntemleri ile yatınızı çalıştırabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Bu kiralama alternatiflerini sırasıyla inceleyelim. 

Merkez Acentalık Nedir ? 

      Yatınız için görüşmelere başladıktan sonra, kiralama dönemlerinin kararlaştırılması, yatınız için fiyat belirlenmesi ve gereken bütün kiralama detaylarında anlaşmaya varıldıktan sonra, karşılıklı “Merkez Acentelik Sözleşmesi” imzalanır.

 

      Merkez acentalık sözleşmesi ile yatınızın pazarlama, tanıtım ve kiralama hizmetlerinden Oscar Denizcilik A.Ş. sorumlu olur. Bu kiralama yöntemi ile bizim dışımızda herhangi bir kişi / acente yatınızı bizim aracılığımız veya onayımız olmaksızın kiraya veremez, kiralama fiyatı belirleyemez. Olası kiralama taleplerinde Oscar Denizcilik A.Ş. 'den aldığı müsaitlik ve komisyonlu fiyat bilgisini müşterisine aktarabilir. Bu kiralama seçeneğinde yatın kiralama değeri de korunacağından, tekne değeri de aynı oranda artmış olacaktır. 

 

      Bu sistemde mevcut yat personeli çalışmasına devam eder, ancak Oscar Denizcilik A.Ş. mevcut personelden bazılarının müşteri ilişkileri veya tecrübe açısından eksik olduğunu tespit ederse, yat sahibi ile koordine olarak personel değişikliğine gidebilir/ talep edebilir. Kiralama dönemindeki masraflar, sözleşmemizde belirtildiği üzere pay edilir ve her iki tarafta sorumlu olduğu masraflar dışında ekstra bir ödemeye yönlendirilemez.

         - Bu sistemde firmamız yat sahibi ile anlaşılan fiyatları kesintisiz, net olarak her bir rezervasyon başına yat sahibine ödemekle mükelleftir.

         - Ödemelerin belirli bir yüzdesi rezervasyon anında, kalan kısmı en geç tur sona erdikten sonra yat sahibine ödenir.

Bu sistem, yat sahibinin minimum risk alarak ve yatının kiralanma işlemini aynı zamanda merkez acente dışındaki acenteler de kiralama yapabileceği için, mümkün olan en yüksek dolulukta satış yapılabilme şansıyla, en karlı “yat kiralama yönetimi” sistemidir.

Sor Sat Sistemi Hakkında ?

Uzun Süreli Yat Kiralama Sistemi Hakkında ?

       Yat kiralama yönetimi programlarımızın bu seçeneğinde yat sahibi herhangi, bir acenta veya firmayla uzun süreli sözleşme imzalamak zorunda değildir. Fiyatların rezervasyon yılı başında belirlendiği bu sistemde, yatın rezervasyon boşluk ve doluluklarını takip etmek yat sahibinin sorumluluğundadır. Bu yat kiralama sisteminde yıllık gün bazlı herhangi bir kiralama garantisi söz konusu değildir. Fakat Oscar Denizcilik Yat Kiralama profesyonel satış ekibimiz yatınız için mümkün olan maksimum kiralama rakamlarını yalakamak birinci önceliğimiz olacaktır.

      Oscar Denizcilik A.Ş. , yatınızı sizin belirttiğiniz, kendi tatiliniz için kullanacağınız tarihler dışında, tüm zamanlarda kiraya verebilmek adına kiralayabilir. Bu yat kiraya verme sisteminde siz yıllık kira bedelini sabit rakamdan sözleşme başında anlaştığınız için her durumda yatın kiralanıp, kiralanmama riski sizi etkilemez. Siz sabit yıllık anlaştığınız yat kiralama kazancınızı alırsınız.

 

Yat personeli, yakıt, liman ücretleri vb. diğer alternatiflerde, yat sahibine ait olan masraflar bu sistemde tamamen Oscar Denizcilik A.Ş. 

sorumluluğunda olur. Ancak sistemin tek olumsuz tarafı, diğer sistemlere göre daha düşük fiyat / kar marjlarının olması ihtimalidir.

OSCAR DENİZCİLİK A.Ş. HAKKINDA ?

Basında Biz ?

       - Yat Kiralama Sektöründe Başarılı Sezon. 19 Eylül 2019 Yeni Şafak > Oscar Denizcilik Yenişafak Haber Linki

       - Yat Kiralama'da İşi Uzmanına Danışın. 09 Temmuz 2018 Son Dakika > Oscar Denizcilik Sondakika Haber Linki

       - OSCAR DENİZCİLİK YAT KİRALAMA SEKTÖRÜNDE DÜNYADA ZİRVEYİ HEDEFLİYOR > 08 Ekim 2018 Antalya Haber > Oscar Denizcilik Antalya Haber Linki

       - Bodrum Yat Kiralama Sektörüne Ciddi Yatırım ve İstihdam > 08 Ekim 2019 Kamu Personeli Haber > Oscar Denizcilik Kamu Personeli Haber Linki

       - Çeşme Yat Kiralama Sektöründe Yükseliş. 29 Temmuz 2019 Haberler Com > Oscar Denizcilik Haberler Com Haber Linki

       - OSCAR DENİZCİLİK YAT KİRALAMA SEKTÖRÜNDE DÜNYADA ZİRVEYİ HEDEFLİYOR. 09 Ekim 2019 Habercilik Com > Oscar Denizcilik Habercilik Com Haber Linki

       - ÇEŞME YAT KİRALAMA SEZONUNU AÇTI. 22 Mart 2019 Ege Haber > Oscar Denizcilik Ege Haber Linki

       - OSCAR DENİZCİLİK Sezonu Açtı. 24 Mart 2019 Ege Haber > Oscar Denizcilik Ege Haber Haber Linki

Teknemi Kiraya Vermek İstiyorum En Çok Aranlar

Yat Kiralama İşi

Yat Kiralama İşi Karlımı
Tekne turu İçin Gerekenler
Tur Düzenleme İşi
Tekne Kiralama
Tekne Kiralama İşi
Tekne İhtiyaç Listesi
Gezi Teknesi Çalıştırma
Balık Turu Yapmak İçin Gerekli Belgeler
Tur Düzenleme İşi
Tur Şirketi Açma Maliyeti
Türsab Belgesi
Türsab Belgesi Fiyatı
Seyahat Acentası Açma Masrafı
Seyahat Acentası Kuruluş Maliyeti
Teknemi Kiraya Vermek İstiyorum
Balıkçı Teknesi